Site icon logit s.r.o.

Referencie

Projekty z našej dielne – naše referencie:


Pozrite si referencie agentúry logit.

Salón DECORO – salón manikúry, pedikúry a nechtového dizajnu

www.decoro.sk

Pre spoločnosť DECORO sme robili návrh webovej stránky, copyriting, Analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu, založenie stránky na  Facebook, Google +, Twitter, Vytvorenie a prevádzka PPC reklamy na Google Adwords, meranie stránky cez Google Analytics. Výsledkom našej práce sú popredné miesta vo vyhľadávaní Google, pravidelne privádzame na stránky salónu nových návštevníkov, ktorý sa stávajú zákazníkmi salónu.


Centrum relaxačno aktivačných techník – masáže Levice

www.masazelevice.eu

Pre masérku Soňu Pomothyovú z Levíc sme urobili návrh webovej stránky, analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu, založenie stránky Facebook na ktorú sme priviedli vyše 1000 ľudí a Google +, vytvorili sme texty, ktoré sú pravidelne vyhľadávané cez Google vyhľadávanie, priebežne píšeme nové a nové texty. Masážny salón získava stabilnú základňu zákazníkov.


Zubná technika – Ivan Karvaš

www.ivankarvas.sk

 

 

 

 

 

 

 

Pre zubného technika pána Karvaša sme robili návrh webovej stránky, analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu. Vytvorili sme pre túto zubnú techniku aj Facebook stránku, ktorá sa zatiaľ nepoužíva. Výsledkom našej práce je napríklad prvé miesto vo vyhľadávaní Google na kľúčové slovo cenník zubnej techniky.


 Rekupera, s.r.o. dodávateľ moderných úsporných technológií

www.rekupera.sk Tepelné čerpadlá a vzduchotechnika

webová stránka Rekupera s.r.o

 

 

Pre spoločnosť Rekupera sme robili preklad HTML kódu a textov z Češtiny do Slovenčiny. Texty sme prispôsobili slovenskej realite v oblasti Tepelných čerpadiel, rekuperácie a vzduchotechniky. Zároveň bola pre spoločnosť vytvorená facebooková stránka a pomocou reklamy na Facebooku boli získaní prví relevantní zákazníci.

 


 

Tremco – illbruck medzinárodná spoločnosť so špeciálnymi stavebnými materiálmi

www.tremco-illbruck.com

 

 

 

 

 

 

 

Pre spoločnosť Tremco-illbruck sme vytvorili stránku na portále Facebook. Vytvorili sme grafiku a pomocou reklamy na facebooku sme získali relevantných zákazníkov, vytvorením publík z existujúcich kontaktov firmy. So spoločnosťou naďalej rozvíjame komunikáciu cez sociálnu sieť Facebook.

 


Ďalšie referencie už čoskoro

Exit mobile version