6. decembra 2017

PPC Google Adwords Reklama

Adwords reklama na Google. Ako to funguje?

Pomocou Google Adwords reklamy dokážete upozorniť  zákazníkov na Vaše tovary, alebo služby presne v okamihu, keď v sieti Google vyhľadávajú to, čo ponúkate. Platíte iba vtedy, keď kliknú na vašu reklamu, a navštívia vaše webové stránky alebo vám zavolali. Výsledky vyhľadávania sa obyčajne zobrazujú na prvých štyroch miestach vo vyhľadávaní Google. Veľmi zjednodušene sa dá povedať, že kto sa nenachádza v hornej časti stránky vyhľadávania ako keby neexistoval. Adwords Vám pomôže dostať sa na stránku vyhľadávania veľmi rýchlo v podstate z večera do rána.

Reklama AdWords

Dôvody na používanie služby Google AdWords

Získajte viac zákazníkov

Google AdWords Reklama vám môže pomôcť zvýšiť predaj online, zvýšiť počet telefonátov do Vašej firmy alebo pomôcť zákazníkom, aby sa k vám opäť vrátili.

Oslovte správnych ľudí v správnom čase

Google AdWords Reklama Vám umožní ponúknuť Vaše tovary a služby v momente keď ľudia vyhľadávaniu presne to čo ponúkate.

Inzerovať môžete lokálne alebo globálne

Adwords reklama sa dá  na zákazníkov v konkrétnych krajinách, regiónoch, mestách alebo v konkrétnom okruhu od svojej firmy či predajne.

Sme tu pre Vás

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať kliknite na tlačidlo a my sa o všetko postaráme!

 

Tlačidlo pošlite mi ponuku

 

Platíte iba za kliknutia

Platíte iba vtedy, keď niekto klikne na vašu reklamu, aby navštívil vaše webové stránky, alebo keď vám niekto zavolá. Inými slovami, platíte len vtedy, ak vaša Adwords reklama funguje.

Rozpočet Adwords si určujete Vy

Sami si rozhodujete o tom, koľko investujete. Na začiatku si môžete nastaviť denný rozpočet, ktorý vám najviac vyhovuje. Neskôr ho môžete ľubovoľne upravovať. Navyšovať, alebo znižovať. Mnohé firmy úspešne začínali s rozpočtom 3 € na deň.

 

Tlačidlo pošlite mi ponuku

 

 

Paste your AdWords Remarketing code here