27. októbra 2014

Referencie

Projekty z našej dielne – naše referencie:


Pozrite si referencie agentúry logit.

Salón DECORO – salón manikúry, pedikúry a nechtového dizajnu

www.decoro.sk

Projekt salón DECORO

Pre spoločnosť DECORO sme robili návrh webovej stránky, copyriting, Analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu, založenie stránky na  Facebook, Google +, Twitter, Vytvorenie a prevádzka PPC reklamy na Google Adwords, meranie stránky cez Google Analytics. Výsledkom našej práce sú popredné miesta vo vyhľadávaní Google, pravidelne privádzame na stránky salónu nových návštevníkov, ktorý sa stávajú zákazníkmi salónu.

Pošlite mi ponuku na komplexný internetový marketing


Centrum relaxačno aktivačných techník – masáže Levice

www.masazelevice.eu

Masáže Levice

Pre masérku Soňu Pomothyovú z Levíc sme urobili návrh webovej stránky, analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu, založenie stránky Facebook na ktorú sme priviedli vyše 1000 ľudí a Google +, vytvorili sme texty, ktoré sú pravidelne vyhľadávané cez Google vyhľadávanie, priebežne píšeme nové a nové texty. Masážny salón získava stabilnú základňu zákazníkov.

Tlačidlo pošlite mi ponuku


Zubná technika – Ivan Karvaš

www.ivankarvas.sk

 

Zubná technika Ivan Karvaš Žiar nad Hronom

 

 

 

 

 

 

Pre zubného technika pána Karvaša sme robili návrh webovej stránky, analýzu kľúčových slov a SEO optimalizáciu. Vytvorili sme pre túto zubnú techniku aj Facebook stránku, ktorá sa zatiaľ nepoužíva. Výsledkom našej práce je napríklad prvé miesto vo vyhľadávaní Google na kľúčové slovo cenník zubnej techniky.

Tlačidlo pošlite mi ponuku


 Rekupera, s.r.o. dodávateľ moderných úsporných technológií

www.rekupera.sk Tepelné čerpadlá a vzduchotechnika

webová stránka rekupera

webová stránka Rekupera s.r.o

Facebook Rekupera

 

 

Pre spoločnosť Rekupera sme robili preklad HTML kódu a textov z Češtiny do Slovenčiny. Texty sme prispôsobili slovenskej realite v oblasti Tepelných čerpadiel, rekuperácie a vzduchotechniky. Zároveň bola pre spoločnosť vytvorená facebooková stránka a pomocou reklamy na Facebooku boli získaní prví relevantní zákazníci.

 

Pošlite mi ponuku na komplexný internetový marketing


 

Tremco – illbruck medzinárodná spoločnosť so špeciálnymi stavebnými materiálmi

www.tremco-illbruck.com

Tremco_illbruck_Facebook

 

 

 

 

 

 

 

Pre spoločnosť Tremco-illbruck sme vytvorili stránku na portále Facebook. Vytvorili sme grafiku a pomocou reklamy na facebooku sme získali relevantných zákazníkov, vytvorením publík z existujúcich kontaktov firmy. So spoločnosťou naďalej rozvíjame komunikáciu cez sociálnu sieť Facebook.

 

Pošlite mi ponuku na komplexný internetový marketing


Ďalšie referencie už čoskoro

Paste your AdWords Remarketing code here