7. decembra 2017

Reklama na Google Vás dostane hore


Reklama na Google….o čo vlastne ide?

Reklama na Google je v poslednej dobe to o čo sa zaujímajú živnostníci, podnikatelia, marketérii, online špecialisti no jednoducho všetci, všade a za každých okolností. Celý svat sa vlastne zbláznil do reklamy na Google.

Tak si tú reklamu na Google vysvetlime

No a čo dokáže najlepšie vysvetliť pojem reklama na google? Najlepšie nám to vysvetlí obrázok ktorý všetci dobre poznáme.

Do vyhľadávača Google som zadal vyhľadávací reťazec „banky v Bratislave“ a Google mi vrátil odpoveď. Obyčajne sa na prvých miestach vyhľadávania zobrazí práve reklama Google. Rovnako tomu bolo aj v tomto prípade kedy mi Google ponúkol reklamu Fio banky. Iba malý zelený obdĺžnik pod slovom Fio banka nás informuje o tom, že sa jedná o platenú reklamu na Google.

Reklama na Google

Výhody reklamy na Google

Na to, aby ste sa dostali na prvú stranu vo vyhľadávaní na Google, alebo dokonca ak by ste chceli byť prvý na Google potrebujete urobiť množstvo práce v oblasti SEO optimalizácie. Jednoduchšou cestou ako sa dostať „hore“ je použiť na to reklamu na google. Reklama na Google samozrejme niečo stojí. Google si za každé kliknutie účtuje určitú sumu. Táto suma sa na Slovensku pohybuje v rozmedzí 0,01€ až po niekoľko Euro za tie najdrahšie kľúčové slová. Cena vždy závisí od nastavenia, ponuky, kvality stránky na ktorú reklama smeruje atď., atď..

Reklama na Google svojpomocne, alebo s odborníkom?

Nastavenie účtu Adwords, Kampaní Adwords, Reklamných skupín Adwords, Kľúčových slov či vylučujúcich kľúčových slov dokážete urobiť aj sami metódou pokus omyl. Existujú však aj odborníci, ktorí sú certifikovaný priamo spoločnosťou Google a Váš účet a reklamu na Google vytvoria rýchlo, správne ju nastavia a dostanú Vás tak v priebehu niekoľkých hodín na výslnie Googlu a privedú na Vašu stránku ľudí, ktorí hľadajú práve to čo Vy ponúkate.

Ak máte aj Vy záujem o Reklamu na Google neváhajte a kontaktujte nás.

Paste your AdWords Remarketing code here